Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Fascia Stretching Masajı Çorlu

Fascia Stretching Masajı

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Fascia Stretching Masajı Çorlu

Fascia Stretching Masajı

Fascia Stretchingde gevşetme oldukça güvenli,hiçbir solüsyon yada cihaz kullanmadan ,elle uygulanan bir terapi yöntemidir.Hafif ve sürekli basınç verilerek yada kollar ve bacaklar belli pozisyonlarda tutularak,fasyanın katmanları ve tutulma bariyerleri tek tek geçilerek tutulmuş bölümler serbest bırakılır.Uygulanan alanda en az 5 dakika yada doku kendini serbest bırakana kadar beklenir.Uzman terapist elinin altında yaylanan doku hisseder.Bu doku elastik dokudur.Uygulamanın devamında karşılaşılan sert bariyer kollajen komponentli dokudur.Dokular fazla zorlanmadan ve aşırı baskı uygulanmadan terapistin uygulayacağı hafif ve yaylanan doku hareketlerini takip ederek yapacağı hafif mobilizasyonlarla gevşetilir.Bazen dokuların serbest bırakılması sırasında kişilerde spontan hareketler başlayabilir.John F. Barnes buna ‘’ Unwinding’’ olarak isimlendirir ve kişilerin fiziksel çözünmeleri esnasındaki ruhsal çözünmeleri ve geçmiş yaralarından iyileşme yolunda atılmış adımlarını ifade etmek için kullanır.Bilimsel olarak FASYA nın kendine ait bir sinir sisteminin olduğu ve burada geçmişte yaşanmış her türlü fiziksel ve duygusal yaraların burada depolandığından bahsedilir. Bu konuda birçok bilimsel makalelere ulaşılabilr ve halen de araştırmalar bu açıdan da devam etmektedir.

Fascia Stretching Masajı Çorlu, Çorlu Fascia Stretching Masajı Salonu, Yeni Masaj Salonu Çorlu, Çorlu Anti Stres, Fascia Stretching Masajı Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Fascia Stretching Masajı Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu