Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Lomi Lomi Masaj Çorlu

Lomi Lomi Masaj

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Lomi Lomi Masaj Çorlu

Lomi Lomi Masaj

Lomi lomi ("lomilomi" olarak da bilinir) Hawaii'de uzun süren bir masaj türüdür. Huna'da kök salmış (akıl, beden ve ruh içinde uyum sağlamaya odaklanmış bir Hawai felsefesi), lomi lomi gevşemeyi teşvik etmeyi, dolaşımını iyileştirmeyi, kas ağrısını ve diğer fiziksel rahatsızlıkları gidermeyi ve korkunun rahatlaması dahil olmak üzere ruhsal ve duygusal faydalar sağlamayı amaçlamaktadır. , kaygı ve diğer olumsuz duygular. Lomi lomi masajının amaçlarından biri, vücudun vücuttaki doğal enerji akışındaki tıkanıklıkları temizlemektir. Geleneksel Çin tıbbında olduğu gibi , enerji tıkanıklıklarının fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlık sorunlarına katkıda bulunduğu düşünülmektedir.

Lomi Lomi Masaj Çorlu, Çorlu Lomi Lomi Masaj Salonu, Lomi Lomi Nui Masaj Çorlu, Lomi Lomi masajı nasıl yapılır çorlu , Lomi Lomi Masaj Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Lomi Lomi Masajı Faydaları

  • Vücutta oluşan gerilimi serbest bırakır.
  • Kan ve lenf akışına destek olur.
  • Vücuttaki atıkları ortadan kaldırmaya ve toksinleri uyarmaya etkilidir.
  • Vücudu daha dinç ve gençleşmiş hissettirir.
  • Barış, uyum ve refah gibi duyguları aşılar.
  • Sizlerde Lomi Lomi Masaj Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu