Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Refleksoloji Masajı Çorlu

Refleksoloji Masajı

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Refleksoloji Masajı Çorlu

Refleksoloji Masajı

Vücudun kendini tedavi etme ve iyileştirme fonksiyonunu ortaya çıkaran el, kulak ve ayak refleksoloji uygulamaları özel masaj tekniklerine dayanmaktadır. Uygulamadan önce alanında uzman hekimler kişilerin genel sağlık durumunu değerlendirmektedir. Buna uygun olarak ayak, kulak ya da el refleksoloji masaj uygulaması seçilmektedir. Kişilere göre planlanan masaj uygulamaları çeşitli farmakolojik tedavilere destek olmak amacıyla da yapılmaktadır. Tıbbı tedavilerin yanı sıra fizik tedavi ve rehabilitasyona yardımcı olan refleksoloji masajları hem ağrıların azalmasını hem de egzersizlerin çok daha kolay yapılmasını sağlamaktadır. Refleksoloji uygulamaları genellikle ayak üzerine yapılmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri ayaklardan çok fazla sinir geçmesidir; beyin, akciğer ve karaciğer gibi iç organların, kas ve iskelet sisteminin ve endokrin bezlerinin sinir uçları ayakların farklı bölümlerinde yer almaktadır.

Refleksoloji Masajı Çorlu, Çorlu Refleksoloji Masajı Salonu, Refleksoloji Masajı Kim Yapar Çorlu, Yeni Masaj Salonu Çorlu, Çorlu Masaj, Refleksoloji Masajı Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Refleksoloji Faydaları Nelerdir?

  • Anksiyete ve stresi azaltmaya yardımcı olmak,
  • Ağrı ve acı hissini azaltmak,
  • Endorfin üretimini artırarak vücudun rahatlamasını sağlamak,
  • Ruhsal ya da fiziksel nedenlere bağlı uykusuzluk ve yorgunluğu azaltmak,
  • Kronik ya da kronik olmayan hastalıklarda uygulanan tedaviyi desteklemek,
  • Sizlerde Refleksoloji Masajı Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu