Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Kese Köpük Masajı Çorlu

Kese Köpük Masajı

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Kese Köpük Masajı Çorlu

Kese Köpük Masajı

Geleneksel Türk hamamı kültürünün ilk aşama olarak uygulanan ve sauna terapisi sonrasında sıcak göbek taşında öncelikle yumaşamış cilt yüzeyine kese uygulanarak vücuttaki ölü derinin atılımı gerçekleştirmeye dayalı masaj türüdür. Ölü deriden arındırılan cilt, Binora Masaj kozmetik bölümünde saf ve doğal sabundan elde edilen köpük ile masaj stilinde uygulanarak vucuttaki yağ ve kirin vucuttan sabun köpüğü ile atılmasını sağlayan masaj türlerindendir. Sabunun kaygan özelliği uygulama sırasında rahatlamayı, dolayısı ile stres terapisi olmayı sağlamaktadır. Kese ve köpük masajı relax masajlara nazaran biraz daha sert baskı gerektiren bir masaj ve arınma türüdür. Binora Masaj standardında ortalama 30 dakikalık bir süreçte tamamlanan kese köpük masajı sabunun özelliğinden dolayı ekstra bir masaj yağı kullanım gereksinimi yoktur. Kan dolaşım hızını olumlu yönde etkileyen köpük masajı tüm vucudu ipeksi bir dokuyla saran köpülerden dolayı her dokunuşta eşsiz bir hisse kapılmanıza sebep olur. Toksin maddelerin deri gözeneklerinden atılma prensibinden dolayı, kese ve köpük masajı uygulamasında bu işlem artar ve cildinizin yenilenme refleksi de o oranıda hızlanır. Binora Masaj olarak en az hafta da bir kez olsun kese köpük seansını yapmanızı tavsiye ederiz.

Kese Köpük Masajı Çorlu, Çorlu Kese Köpük Masajı Salonu, Kese Köpük Masajı Yapan Yerler Çorlu, Yeni Masaj Salonu Çorlu, Kese Köpük Masajı Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Sizlerde Kese Köpük Masajı Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu