Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Lenf Drenaj Masajı Çorlu

Lenf Drenaj Masajı

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Lenf Drenaj Masajı Çorlu

Lenf Drenaj Masajı

Lenfatik dolaşım bedendeki ödemi toplayan, hücre ve dokulara besin taşıyan beyaz kan dolaşımıdır. Lenfatik dolaşım, bedeni toksinlerden arındırır. Bağışıklık sistemini güçlendirerek bedeni enfeksiyonlardan korur. MLD (Manuel Lenf Drenaj) masajı, lenf sisteminin elle manipüle edilerek bloke olmuş lenf sıvısının serbest akımının sağlanması tekniğidir. Sempatik sinir sistemine etki ederek, ağrıları azaltır ve rahatlık sağlar. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve lenf akımını hızlandırır.

Lenf Drenaj Masajı Çorlu, Çorlu Lenf Drenaj Masajı Salonu, Lenf Drenaj Masajı NEreye Yapılır, Lenf Drenaj Masajı Fiyatları Çorlu, Bölgesel Zayıflama Masajı Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Lenf Drenaj Masajı Hangi Rahatsızlıklarda Tercih Edilir?

MLD Masajı, yaşanan rahatsızlıklarda tek başına çözüm değildir. Destekleyici bir uygulama yöntemidir. Lenfatik dolaşım bozukluğuna bağlı olarak ortaya çıkan pek çok rahatsızlıkta sıklıkla uygulama sahası bulmaktadır. Aşağıdakiler de dahil olmak üzere pek çok durumda yardımcı olabilir.

  • Ödem ve şişme
  • Şiş topuklar, bacaklar vb.
  • Toksin birikmesi
  • Selülit ve kilo problemi
  • Akne ve diğer cilt problemleri
  • Sizlerde Lenf Drenaj Masajı Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu