Telefon
Whatsapp
Masaj Salonu Çorlu

Binora Masaj

Thai Masajı Çorlu

Thai Masajı

Binora Masaj Salonu İle Vücudunuzu En İyi Şekilde Şımartın

Thai Masajı Çorlu

Thai Masajı

Thai masajı kasları gevşetmek, belirli bölgelerdeki şişliği azaltmak, gerilme ve burkulma gibi yaralanmalarda iyileşmeyi hızlandırmak amacıyla uygulanır. Thai masajında uzman kişiler, esnetme ve germe yöntemleriyle kişiye müdehale eder. Sinirlere uygulanan baskıyla da kişinin stresini atmasına yardımcı olunur. Thai masajı kan dolaşımını hızlandırıp enerji vermesiyle de ünlüdür.

Thai Masajı Çorlu, Çorlu Thai Masajı Salonu, Thai Masajı Yapan Yerler Çorlu, Yeni Masaj Salonu Çorlu, Çorlu Spa Masaj, Thai Masajı Fiyatları Çorlu Denilince Her Zaman Hizmetinizdeyiz.

Thai Masajı Nasıl Yapılır ?

Giyinik olarak yapılan bu masaj yarı sert bir zeminde yapılır. Tembeller için yoga diye de adlandırlan Thai masajında en az altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve bası hareketi uygulanır. Seans sırasına terapistin yönlendirmesiyle sık sık pozisyon değiştirilir ve masaj en az bir buçuk saat sürer.

Sizlerde Thai Masajı Hizmetinden Yararlanmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz. Bedeninizin Rahat Ve Huzurlu Olmasının Tek Adresi Binora Masaj Salonu